Trenerzy


mgr Marta Dymek-Gładyszewska

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale farmaceutycznym ukończony tytułem mgr kosmetologii. Szkoleniowiec w DAA, członek Krajowej Izby Kosmetologii, właściciel gabinetu.

Jej pasją są zabiegi z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zaawansowanych procedurach estetycznych, propagujących jednocześnie bezpieczne i holistyczne podejście do pracy z pacjentem. W wolnej chwili pisze specjalistyczne artykuły skierowane do profesjonalistów z branży beauty.

 

W Dermatic Aesthetic Academy prowadzi szkolenia z zakresu: Mezoterapia, Osocze bogatopłytkowe PRP, IPRF Fibryna, Lipoliza iniekcyjna, Festiwal ust


Dr n.med. Izabela Załęska

 

Dr. Załęska jest międzynarodowym ekspertem w dziedzinie kosmetologii oraz specjalistą z zakresu Kosmetologii Estetycznej, Medycznej i Leczniczej. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki, w tym także na studiach podyplomowych dla lekarzy.

W latach 2011-2015 pełniła funkcję Dziekana i Rektora w placówkach niepublicznego szkolnictwa wyższego związanego z kosmetologią. Adiunkt i Kierownik Zakładu Kosmetologii  Profesjonalnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Koordynator kierunku Kosmetologia w PPWSZ w Nowym Targu. Członek międzynarodowej organizacji Society of Cosmetic Scientists. Szkoleniowiec dla grupy Loreal Polska.

 

Dr Izabela Załęska to także specjalista na co dzień pracujący w Klinice Młodości w Krakowie oraz klinikach medycznych LuxMedica i SW11 w Londynie. Jest współtwórcą linii kosmeceutyków brytyjskiej firmy Body Empire. Autorka licznych publikacji oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową.

 

W Dermatic Aesthetic Academy prowadzi szkolenia z zakresu: NICI PDO, Mezoterapia igłowa, I-PRF Fibryna, Kwas hialuronowy (podstawowe, zaawansowane i eksperckie), Festiwal ust, Anatomia szyi i głowy, pbserum medical


Dr Alex Karkhi

 

Dr. Alex Karkhi jest znany ze swojej pasji do piękna i harmonii twarzy. Ma bogate doświadczenie jako chirurg implantów jamy ustnej, stosując techniki chirurgiczne i niechirurgiczne, aby przywrócić uśmiech i poprawić naturalny młodzieńczy wygląd.

Pasjonujący się zabiegami przeciwstarzeniowymi i międzynarodowymi morfotypami twarzy, Dr. Karkhi jest ekspertem w niechirurgicznych zabiegach kosmetycznych w estetyce twarzy u pacjentów z Europy Wschodniej, Europy Zachodniej, Azji i Bliskiego Wschodu.

 

Po stworzeniu „CLINICA DR.K Bukareszt”, bardzo udanej „butikowej” kliniki medycyny estetycznej i dentystycznej w Bukareszcie, w Rumunii, jest gotowy rozpocząć nowe przedsięwzięcie i powitać swoich pacjentów w nowym „CLINICA DR.K Saigon” w Ho Chi Minh Miasto, Wietnam.

 

W Dermatic Aesthetic Academy prowadzi szkolenia z zakresu: Kwas hialuronowy (poziom podstawowy, zaawansowany i ekspercki)


Dr Paweł Ponichtera

 

Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku w 2006 roku. Od około 10 lat zajmuje się medycyną estetyczną i specjalizuje w kompleksowym leczeniu stomatologiczno – estetycznym.

Międzynarodowy wykładowca. Właściciel Hollywood Smile Dental & Estetic Clinic.

W Dermatic Aesthetic Academy prowadzi szkolenia z zakresu: Wypełniacze


mgr Paulina Choczaj

 

Mgr kosmetologii z 15 letnim doświadczeniem.

Od 14 lat prowadzi dwa gabinety Holistic Beauty w Poznaniu i Holistic Beauty w Koninie.

W Dermatic Aesthetic Academy prowadzi szkolenia z zakresu:mezoterapii igłowej, stymulatorów tkankowych, osocza bogatopłytkowego, peelingów chemicznych z mezoterapią mikroigłową, festiwalu ust, nici PDO oraz wypełniaczy.


Dr Aleksandra Tomaszewska

 

Stomatolog, specjalista z zakresu zabiegów estetycznych i anti-aging z międzynarodową praktyką.

Ukończyła studia podyplomowe „Estetyka twarzy” na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, w Katedrze Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji. Właścicielka dwóch przychodni stomatologicznych i salonów medycyny estetycznej.

 

W Dermatic Aesthetic Academy prowadzi szkolenia z zakresu: Osocze bogatopłytkowe, pbserum medical


Dr Yuliia Shershnova

 

Lekarz, specjalista medycyny estetycznej. Ukończyła Zaporoski Państwowy Uniwersytet Medyczny w Zaporożu, a także kursy podnoszące kwalifikacje w zakresie kosmetologii estetycznej oraz zastosowania urządzeń w zabiegach medycyny estetycznej.

Posiada wiedzę z zakresu technologii produkcji kosmetyków. Od 6 lat wykonuje zabiegi medycyny estetycznej specjalizuje się w zabiegach ze szczególnym uwzględnieniem zaawansowanych technik modelowania ust i wolumetrii twarzy usieciowanym kwasem hialuronowym. Wykonuje również zabiegi z wykorzystaniem nici rewitalizujących PDO. Odbyła szereg szkoleń z zabiegów medycyny estetycznej w Polsce i na Ukrainie, m.in. u dr Alexandra Karkhiego, dr n. med. Izabeli Załęskiej, dr Pawła Ponichtery.

W Dermatic Aesthetic Academy prowadzi szkolenia z zakresu: Usta MasterClass, wypełniacze, nici PDO


mgr Katarzyna Urtnowska-Joppek 

 

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej, leczniczej oraz makijażu permanentnego.

Magister Kosmetologii – absolwentka studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Kosmetologia Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy. Swoją pasję do zawodu rozwija nie tylko dbając o urodę innych we własnym gabinecie kosmetologii estetycznej, ale także kształcąc kolejne pokolenia profesjonalnych Kosmetologów – przez większą część tygodnia jest wykładowcą na kierunku Kosmetologia Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, oraz uczestnikiem studiów doktoranckich Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy. Autorka i recenzentka wielu publikacji naukowych, w tym w czasopismach naukowych i branżowych takich jak Polish Journal of Cosmetology, Kosmetologia Estetyczna i Dermatologia Estetyczna czy Fizjoterapia Polska, prelegent ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencji naukowych. Pasjonatka tematu opieki kosmetologicznej podczas ciąży.

 

W Dermatic Aesthetic Academy prowadzi szkolenia z zakresu: mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej, stymulatorów tkankowych


Marcin Sydor

 

Ukończył kursy: ALS, ACLS, BTLS, EPLS, wypadki masowe i katastrofy oraz wiele innych. Zdobył doświadczenie zajmując stanowiska: kierownika zespołu ratownictwa medycznego, dyspozytora Wielkopolskiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Poznaniu oraz dyspozytora w Gnieźnie. Zarządza 15 osobowym zespołem instruktorów pierwszej pomocy, koordynując wszystkie szkoleniowe projekty.

Instruktor pierwszej pomocy od 16 lat – ratownik medyczny. Zrealizował ponad 3000 projektów szkoleniowych. Absolwent Wojskowej Szkoły Chorążych oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ratownik medyczny w III i IV zmianie PKW IRAK. Weteran.

W Dermatic Aesthetic Academy prowadzi szkolenia z zakresu: Pierwsza pomoc


Joanna Maczka

 

Specjalizuje się w strategii marketingowej i komunikacji dla branży beauty i medical. Na co dzień wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w marketingu, jakie zdobywała zarówno w dużych międzynarodowych korporacjach, jak i dynamicznie rosnących polskich firmach, pracując między innymi dla takich marek jak NIVEA, Bambino, Semilac, Dermatic. Obecnie pracuję na co dzień z gabinetami zabiegów estetycznych, aby pomagać im się rozwijać.

Pasjonuje ją marketing, psychologia społeczna, przywództwo i rozwój osobisty.