Trenerzy


mgr Marta Dymek-Gładyszewska

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale farmaceutycznym ukończony tytułem mgr kosmetologii. Szkoleniowiec w DAA, członek Krajowej Izby Kosmetologii, właściciel gabinetu.

Jej pasją są zabiegi z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zaawansowanych procedurach estetycznych, propagujących jednocześnie bezpieczne i holistyczne podejście do pracy z pacjentem. W wolnej chwili pisze specjalistyczne artykuły skierowane do profesjonalistów z branży beauty.

 

W Dermatic Aesthetic Academy prowadzi szkolenia z zakresu: Mezoterapia, Osocze bogatopłytkowe PRP, IPRF Fibryna, Lipoliza iniekcyjna, Festiwal ust


Dr n.med. Izabela Załęska

 

Dr. Załęska jest międzynarodowym ekspertem w dziedzinie kosmetologii oraz specjalistą z zakresu Kosmetologii Estetycznej, Medycznej i Leczniczej. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki, w tym także na studiach podyplomowych dla lekarzy.

W latach 2011-2015 pełniła funkcję Dziekana i Rektora w placówkach niepublicznego szkolnictwa wyższego związanego z kosmetologią. Adiunkt i Kierownik Zakładu Kosmetologii  Profesjonalnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Koordynator kierunku Kosmetologia w PPWSZ w Nowym Targu. Członek międzynarodowej organizacji Society of Cosmetic Scientists. Szkoleniowiec dla grupy Loreal Polska.

 

Dr Izabela Załęska to także specjalista na co dzień pracujący w Klinice Młodości w Krakowie oraz klinikach medycznych LuxMedica i SW11 w Londynie. Jest współtwórcą linii kosmeceutyków brytyjskiej firmy Body Empire. Autorka licznych publikacji oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową.

 

W Dermatic Aesthetic Academy prowadzi szkolenia z zakresu: NICI PDO, Mezoterapia igłowa, I-PRF Fibryna, Kwas hialuronowy (podstawowe, zaawansowane i eksperckie), Festiwal ust, Anatomia szyi i głowy, pbserum medical


Dr Alex Karkhi

 

Dr. Alex Karkhi jest znany ze swojej pasji do piękna i harmonii twarzy. Ma bogate doświadczenie jako chirurg implantów jamy ustnej, stosując techniki chirurgiczne i niechirurgiczne, aby przywrócić uśmiech i poprawić naturalny młodzieńczy wygląd.

Pasjonujący się zabiegami przeciwstarzeniowymi i międzynarodowymi morfotypami twarzy, Dr. Karkhi jest ekspertem w niechirurgicznych zabiegach kosmetycznych w estetyce twarzy u pacjentów z Europy Wschodniej, Europy Zachodniej, Azji i Bliskiego Wschodu.

 

Po stworzeniu „CLINICA DR.K Bukareszt”, bardzo udanej „butikowej” kliniki medycyny estetycznej i dentystycznej w Bukareszcie, w Rumunii, jest gotowy rozpocząć nowe przedsięwzięcie i powitać swoich pacjentów w nowym „CLINICA DR.K Saigon” w Ho Chi Minh Miasto, Wietnam.

 

W Dermatic Aesthetic Academy prowadzi szkolenia z zakresu: Kwas hialuronowy (poziom podstawowy, zaawansowany i ekspercki)


Dr Aleksandra Tomaszewska

 

Stomatolog, specjalista z zakresu zabiegów estetycznych i anti-aging z międzynarodową praktyką.

Ukończyła studia podyplomowe „Estetyka twarzy” na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, w Katedrze Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji. Właścicielka dwóch przychodni stomatologicznych i salonów medycyny estetycznej.

 

W Dermatic Aesthetic Academy prowadzi szkolenia z zakresu: Osocze bogatopłytkowe, pbserum medical


Dr Paweł Ponichtera

 

Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku w 2006 roku. Od około 10 lat zajmuje się medycyną estetyczną i specjalizuje w kompleksowym leczeniu stomatologiczno – estetycznym.

Międzynarodowy wykładowca. Właściciel Hollywood Smile Dental & Estetic Clinic.

W Dermatic Aesthetic Academy prowadzi szkolenia z zakresu: Wypełniacze


Joanna Maczka

 

Specjalizuję się w strategii marketingowej i komunikacji dla branży beauty i medical. Na co dzień wykorzystuję wieloletnie doświadczenie w marketingu, jakie zdobywałam zarówno w dużych międzynarodowych korporacjach, jak i dynamicznie rosnących polskich firmach, pracując między innymi dla takich marek jak NIVEA, Bambino, Semilac, Dermatic. Obecnie pracuję na co dzień z gabinetami zabiegów estetycznych, aby pomagać im się rozwijać.

Marketingu nauczyłam się pracując przez 20 lat na konkretnych przypadkach marek kosmetycznych, ale pomogły mi w tym studia MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Filologia Angielska na UAM w Poznaniu oraz Studia Europejskie na Uniwersytecie w Aveiro w Portugalii otworzyły mi szersze perspektywy, a dyplom Trenera Biznesu Akademii SET to tylko mała kropka nad „i”, która potwierdza, że kocham dzielić się wiedzą i umiem pracować z ludźmi.

 

Pasjonuje mnie marketing, psychologia społeczna, przywództwo i rozwój osobisty. Bardzo lubię gotować, a w wolnych chwilach wracam do dawno porzuconej gry na pianinie.


Marcin Sydor

 

Ukończył kursy: ALS, ACLS, BTLS, EPLS, wypadki masowe i katastrofy oraz wiele innych. Zdobył doświadczenie zajmując stanowiska: kierownika zespołu ratownictwa medycznego, dyspozytora Wielkopolskiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Poznaniu oraz dyspozytora w Gnieźnie. Zarządza 15 osobowym zespołem instruktorów pierwszej pomocy, koordynując wszystkie szkoleniowe projekty.

Instruktor pierwszej pomocy od 16 lat – ratownik medyczny. Zrealizował ponad 3000 projektów szkoleniowych. Absolwent Wojskowej Szkoły Chorążych oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ratownik medyczny w III i IV zmianie PKW IRAK. Weteran.

W Dermatic Aesthetic Academy prowadzi szkolenia z zakresu: Pierwsza pomoc