Preparaty mezoterapia

SRS Kwas Hialuronowy 3,5%

Kwas hialuronowy produkowany jest w znacznych ilościach przez ludzki organizm. Spełnia on funkcję osi spajającej ze sobą kolagen oraz elastynę. Umożliwia on również transport niezbędnych substancji odżywczych z krwi do komórek skórnych, odpowiednie nawilżenie skóry poprzez zwiększenie jej zdolności do absorpcji i utrzymywania wody oraz regenerację skóry właściwej.

Zamów

Dexpanthenol

Dexpanthenol charakteryzuje się działaniem głęboko nawilżającym, dzięki czemu możliwe jest zauważalne nawilżenie warstwy zrogowaciałej naskórka, zmniejszenie utraty wody poprzez skórę oraz zwiększenie jej elastyczności oraz gładkości. Co więcej, środek ten przyspiesza wytwarzanie fibroblastów oraz zabliźnianie się ran.
Panthenol jest składnikiem niezbędnym do właściwego funkcjonowania tkanki nabłonkowej. Umożliwia on odbudowanie uszkodzonej tkanki oraz prawidłowe rogowacenie skóry i włosów.

Zamów

X ADN

X ADN jest przeciwutleniaczem o właściwościach nawilżających, który to zapobiega pogarszaniu się kondycji błony komórkowej. Odbudowuje on również osłabione komórki i umożliwia przyspieszenie regeneracji/ponownego wytwarzania kolagenu po narażeniu skóry na stres tlenowy oraz działanie promieni słonecznych.

Zamów

Mesoline Shine

Mesoline Shine to preparat polecany tym osobom, które walczą z przebarwieniami skóry, jej uszkodzeniami, melazmą, z problemami pigmentacyjnymi spowodowanymi nadmierną ekspozycją na słońce lub uwarunkowaniami genetycznymi. Również osoby, których zmiany skórne spowodowane są zmianami hormonalnymi (ciążą, menopauzą, czy terapią hormonalną) czy posiadające szarą, matową cerę, powstałą w wyniku nadmiernego palenia papierosów.

Zamów

Mesoline Refresh

Mesoline Refresh ma zapobiegać i przeciwdziałać pierwszym objawom starzenia się skóry. Efektem jego stosowania jest skóra: sprężysta, elastyczna, rozjaśniona, nawilżona, zregenerowana i zdrowo wyglądająca.

Zamów

SRS Skin Lift 6ml

SRS Skin Lift jest koktajlem o unikalnym składzie, bogatym w witaminy, kwas hialuronowy o stężeniu 10mg/ml oraz odkrycie naukowe ostatnich czasów – peptyd Argireline. Stosowany jest głównie w celu nadania jędrności wiotkiej i matowej skórze, spłycenia zmarszczek, nawilżenia oraz odpowiedniego odżywienia skóry.

Zamów

Mesoline Acne

Mesoline Acne to jeden z niewielu mezokoktajli dedykowanych dla skóry trądzikowej. Zabieg z tym preparatem reguluje produkcję sebum a także zapobiega powstawaniu przebarwień potrądzikowych. Odpowiednio zbilansowany skład sprawia, że skóra pacjenta staje się gładsza, pozbawiona czerwonych plamek potrądzikowych i odpowiednio nawilżona.

Zamów

Mesoline Antiox

Mesoline Antiox jest produktem przeznaczonym do stosowania na skórę twarzy oraz głowy. Działa przeciwutleniająco, pozwala również na regulowanie i poprawianie poszczególnych funkcji skóry. Zabiegi wykonywane za jego pomocą są szybkie, komfortowe i w pełni bezbolesne dla pacjentów. Zawarte w nim składniki bardzo pozytywnie wpływają także na ludzkie włosy, pobudzając je do wzrostu i dając im piękny połysk.

Zamów

SRS Kwas Askorbinowy (witamina C)

Kwas askorbinowy jest jednym z najefektywniejszych nieenzymatycznych, rozpuszczalnych w wodzie przeciwutleniaczy dostępnych obecnie na rynku. Jego obecność jest niezbędna aby zajść mogła synteza kolagenu. Co więcej, kwas askorbinowy potrzebny jest do wytworzenia hydroksylazy lizynowej celem połączenia ze sobą molekuł kolagenu. Enzym ten przyczynia się również do zwiększenia wytrzymałości tkanki skórnej.

Zamów

Retinol 300

Witamina A oraz antyoksydanty zawarte w produkcie mają działanie przeciwutleniające, dzięki czemu eliminują wolne rodniki niszczące powłokę skóry oraz jej strukturę komórkową. Pozwala to na poprawienie kondycji skóry, głównie poprzez przyspieszenie namnażania nowych komórek skóry. Witamina A oraz jej pochodne efektywnie eliminują symptomy trądziku, jak również w zauważalny sposób odmładzają skórę.

Zamów


FreshMail.pl