preparaty HA

amalian SF 14 natural lips


Jeden z 4 produktów najnowocześniejszej linii wypełniaczy amalian SF (soft fillers). amalian SF 14 natural lips jest nisko skoncentrowanym kwasem służącym do delikatnego powiększenia ust. Został stworzony po to aby usta wyglądały na bardziej pełne, młodsze, struktura ich skóry była gładsza oraz do uzupełnienia związanej z wiekiem utraty objętości. Doskonale nadaje się również do wypełniania drobnych zmarszczek wokół ust. Dzięki temu preparatowi odzyskamy naturalny wygląd młodych ust bez zmiany ich naturalnej geometrii. .

Zawiera 14 mg/ml liniowego, usieciowanego kwasu hialuronowego.
Wykorzystywany jest podczas szkoleń z Wypełniaczy HA na poziomie podstawowym oraz dostępny w pakiecie produktowym dla uczestników tego szkolenia.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z omówieniem gamy wypełniaczy amalian SF przez trenera klinicznego marki, Marie Engman:

amalian SF 16 fine

Jeden z 4 produktów najnowocześniejszej linii wypełniaczy amalian SF (soft fillers). Linię amalian SF charakteryzuje miękka, w pełni nawodniona struktura, dzięki, której produkt bardzo łatwo się podaje. Żel rozprowadza się szybko i równo w miejscu podania, a efekt powiększenia otrzymujemy natychmiastowo. Wypełniacz przeznaczony do redukcji płytkich zmarszczek i fałd nosowo-wargowych oraz do modelowania ust.

Zawiera 16mg/ml liniowego, usieciowanego kwasu hialuronowego

Wykorzystywany jest podczas szkoleń z wypełniaczy HA na poziomie podstawowym oraz dostępny w pakiecie produktowym dla uczestników następujących szkoleń:
Wypełniacze HA – poziom podstawowy
Wypełniacze HA – poziom ekspercki

amalian SF 20 medium

Jeden z 4 produktów najnowocześniejszej linii wypełniaczy amalian SF (soft fillers). W pełni nawilżony żel amalian SF 20 medium doskonale nadaję się praktycznie do każdego zabiegu, z wyłączeniem zabiegów czoła. Dzięki miękkiej teksturze, żel rozprowadza się jednorodnie w skórze i równomiernie wypełnia średnie zmarszczki, dając natychmiastowe efekty. Doskonale nadaję się także do delikatnego powiększenia ust. Może być również wykorzystywany jako zabieg uzupełniający po zastosowaniu wypełniacza amalian SF 24 advanced.

Zawiera 20 mg/ml liniowego, usieciowanego kwasu hialuronowego

Wykorzystywany jest w trakcie oraz dostępny w pakiecie produktowym dla uczestników następujących szkoleń:
Wypełniacze HA – poziom podstawowy
Wypełniacze HA – poziom zaawansowany
Wypełniacze HA – poziom ekspercki

amalian SF 24 advanced

Jeden z 4 produktów najnowocześniejszej linii wypełniaczy amalian SF (soft fillers).
amalian SF 24 advanced to jednofazowy w pełni nawilżony wypełniacz oraz bardzo wydajny biokompatybilny produkt wolumetryczny. Wypełniacz doskonały także do wypełniania średnich i głębokich zmarszczek oraz fałd nosowo-wargowych, wolumetrii, korekcji blizn oraz zabiegów odmładzających skórę dłoni.

Zawiera 24 mg/ml liniowego, usieciowanego kwasu hialuronowego

Wykorzystywany jest podczas szkoleń z Wypełniaczy HA na poziomie zaawansowanym i eksperckim oraz dostępny w pakiecie produktowym dla uczestników tych właśnie szkoleń.

amalian expert III volume

Dwufazowy żel przeznaczony do odbudowy utraconych z wiekiem młodzieńczych kształtów twarzy i do przywracania jej właściwego konturu. Preparat doskonały do zebiegów wolumetrycznych, uwydatniania policzków i brody oraz do odzyskiwania właściwego zarysu kości szczękowej. Wypełniacz przeznaczony jest do usuwania średnich do bardzo głębokich zmarszczek i fałd. Rekomenduje się go także do niwelowania lipodystrofii oraz do “liquid liftingu”.

Zawiera 24 mg/ml wysoko usieciowanego kwasu hialuronowego.
Wykorzystywany jest podczas szkoleń z Wypełniaczy HA na poziomie zaawansowanym i eksperckim.

amalian LT smoothline

Preparat z linii jednofazowych wypełniaczy amalian LT przeznaczony do leczenia płytkich zmarszczek, takich jak zmarszczki palacza, kurze łapki oraz zmarszczki gładzizny czołowej. Tym bardzo delikatnym i ciekłym preparatem można wypełniać także zmarszczki mimiczne, dolinę łez oraz czerwień wargową. Wypełniacz rozprowadza się w tkankach bardzo gładko dając naturalne efekty.

Zawiera 8 mg/ml liniowego, usieciowanego kwasu hialuronowego.
Wykorzystywany jest podczas szkoleń z Wypełniaczy HA na poziomie eksperckim oraz dostępny w pakiecie produktowym dla uczestników tego właśnie szkolenia.

Rozwijaj się pod okiem światowej
klasy profesjonalistów.